Domov pokojného stáří Naší Paní

  Domov pokojného stáří Naší Paní poskytuje pobytovou službu seniorům nad 60 let, kteří již nemohou ze zdravotních důvodů zůstat ve svém domácím prostředí.
V domově je zajištěna celodenní strava, ubytování v bezbariérovém prostředí, kvalitní ošetřovatelská a zdravotní péče. Služba je přítomna nepřetržitě, 24 hodin denně.
V našem zařízení je široká nabídka aktivního využití volného času a různých kulturních akcí, s volnočasovými aktivitami nám pomáhají také dobrovolníci, kteří se klientům věnují individuálně a nově zřízené Komunitní centrum Dotek. Dle přání  klientů je zajištěno  duchovní doprovázení, přítomnost kněze a  pravidelně nás navštěvuje též emeritní biskup Mons. František Radkovský.
V domově mají klienti možnost využít kapli, kde se koná pravidelně 1x týdně bohoslužba a další společné akce domova. Mohou využít i krásnou zahradu, kde mají v letních měsících k dispozici sezení se slunečníky, záhonky s květinami a zeleninou a přibudou také vyvýšené záhonky na pěstování zeleniny. Zahrada je klidné místo, přestože se domov nachází nedaleko centra města. 
Těší nás spokojenost našich klientů, je naším zájmem, aby se u nás klienti cítili jako doma.
Pokud máte zájem přijít se podívat do našeho domova, kontaktujte nás.  Rádi vám poskytneme bližší informace, osobně nebo telefonicky na tel. 731 433 083, 376 340 111, 376 340 113.  

Služba je poskytována a registrována dle zákona č. 108/2006 Sb.  

Základní informace o službě


Fotogalerie Domov pokojného stáří Naší Paní 

Najdete nás zde

Lenka  Bauerová

Tel.: 731 433 083, 376 340 116
vedoucí domova pro seniory