Finanční příspěvek Domovu sv. Zdislavy pro matky s dětmi v tísni Klatovy od klatovských motorkářů

1

Velice bychom chtěli poděkovat klatovským motorkářům, v čele s panem Josefem Hellerem, kteří již druhým rokem na naše zařízení uspořádali přímo na Štědrý den sbírku. Sbírka probíhala na klatovském náměstí u vánočního stromku, kde se sjelo zhruba 50 jezdců. Letos se podařilo vybrat částku ve výši 7 082,-Kč. Této milé pomoci si vážíme. Motorkářům přejeme krásný nový rok a spoustu najetých kilometrů bez nehod.  

 

Za celý kolektiv DMD
Martina Blažková (vedoucí Domova)

Předávání šeku

programme-logoDne 11. 12. 2017 proběhlo v klubu Budík předávání šeku v hodnotě 30 000,- Kč od Nadace Tesco, Vy rozhodujete, my pomáháme. Peníze budou použity na pořízení hudebních nástrojů do klubu Chapadlo.

Moc děkujeme

PF 2018

PF  2018   

Hledáme pracovníka v sociálních službách

Strážov    

Hledáme sociálního pracovníka

Soc. pracovník    

Zahájení Tříkrálové sbírky 2018

zahájení ts 2018   

Hledáme koledníky

plakát koledníci    

Naše služby v Klatovech a Ostrově soutěží

Pomozme našim charitním službám v Klatovech a v Ostrově. 

https://youtu.be/VSKOjT6ThXo

https://youtu.be/YOJAaEu7MSk

 

Mikulášská nadílka

1

V úterý 5. 12. 2017 zavítal na Domov pro matky s dětmi v Klatovech Mikuláš v doprovodu čerta a andělů. Všechny děti byly statečné a říkaly básničky nebo zazpívaly, proto byly odměněny dárky.

Auto pro charitní pečovatelskou službu

Charitní pečovatelská služba Klatovy  je zapojena do projektu ČSOB pomáhá regionům, kde má možnost získat finanční prostředky na nákup nového automobilu. Medailonek najdete pod tímto odkazem: http://www.csobpomaharegionum.cz/#plzensky